سوالات متداول کاربران

سوال خود را جستجو کنید در صورتی که در سوالات نبود در فرم روبرو از ما بپرسید

محصول خریداری شده کی دستمون میرسه؟

بلافاصله پس از ثبت سفارش محصولات به اداره پست ارسال میشه و همان روز (در صورت وقت اداری) و یا در صورت خارج از وقت اداری در اولین روز باز بودن اداره پست بسته ارسال خواهد شد. در نظر داشته باشید فاصله شهر شما تا شهرستان سبزوار تعیین کننده این موضوع خواهد بود. بنا به تجربه نهایتا ۳ الی ۴ روز اداری محصول به دست شما خواهد رسید.

ضمنا مشتریان عزیز سبزواری در همان روز محصول به صورت پیک برای شما ارسال خواهد شد.

آیا امکان خرید حضوری وجود داره؟

بله، گالری قصر درخشنده واقع در شهرستان سبزوار، خیابان بیهق، خیابان شریعتمداری پلاک ۳۱ همه روزه از ساعت ۹ بامداد الی ۱۳:۳۰ دقیقه و بعد از ظهرها از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۲ پذیرای شما مشتریان گرامی خواهد بود.

آیا امکان پرداخت درب منزل وجود داره؟

خیر متاسفانه پرداخت درب منزل نداریم.

با توجه به حساسیت محصول نوع بسته بندی به چه صورته، که آسیب فیزیکی نبینه؟

در نظر داشته باشید با توجه به اینکه تمامی محصولات ما محصولات اصل هستند در جعبه اصلی کمپانی نیز برای شما ارسال خواهد شد. همچنین جعبه اورجینال نیز مجدد در بسته بندی اداره پست و به صورت کاملا مستحکم بسته بندی خواهد شد تا احتمال آسیب فیزیکی به صفر برسد. پس نگران هیج آسیب فیزیکی نباشید.

با توجه به اینکه آسیب فیزیکی جزو گارانتی محسوب نمیشه، در صورتی که محصول در اداره پست آسیب ببینه، خسارت محصول با کیه؟

اگر شما یک به این مشکل برخوردید بلافاصله پس از نهایتا دو ساعت از زمان تحویل متوجه آسیب خواهید شد. در همان لحظه با ما تماس بگیرید و عکس از بخش آسیب دیده برای ما ارسال کنید. ما امکان مرجوع شدن کالا را در این خصوص پس از هماهنگی های به عمل آمده خواهیم داشت.

با ما در ارتباط باشید

سوالات، نظرات و یا پیشنهادات